UAB "Fakto" autocentras
Laisvės pr. 1, 03150 Vilnius
 

Garantijos

auto meisras

Teisingas Jūsų pasirinkimas.

serviso istorija
Dokumentuota automobilio ir serviso istorija Kiekvienas “Fakto Auto” automobilis turi savo nuosavą istoriją . Visa svarbi automobilio informacija nuo pagaminimo metų iki nuvažiuoto atstumo yra registruojama. Be to, pilnai dokumentuojamos visos apžiūros, techninės priežiūros darbai ir techninės modifikacijos, todėl galite būti tikri, kad Jūsų pasirinktas automobilis visada buvo prižiūrimas įgaliotų ir kompetentingų specialistų.
greitai sutvarkoma registracija
Profesionali techninė patikra Kiekvienas “Fakto Auto” priklausantis automobilis ir visapusiškai patikrinamas kompetatingų ir tik su modernia technine įranga dirbančių serviso meistrų.
automobilio atpirkimas
Automobilio atpirkimo/keitimo pasiūlymai “Fakto Auto” atpirkimo/keitimo pasiūlymas padės Jums lengvai apsispręsti: Mes pateiksime puikų Jūsų automobilio pirkimo pasiūlymą. Remdamiesi objektyvia įvertinimo sistema mes nustatysime Jūsų automobilio rinkos vertę ir pateiksime sąžiningą pasiūlymą.
greitai sutvarkoma registracija
Greitai sutvarkoma registracija, lizingas, draudimas Taupykite savo brangų laiką. Palikite registracijos, lizingo ir draudimo rūpesčius mums! Mes sutvarkysime visus reikalingus dokumentus vietoje.
savo srieies profesionalai
Savo srities profesionalai Mūsų išskirtinumas, tai didelė patirtis ir aukštos klasifikacijos darbuotojai pasiruošę padėti visais Jums rūpimais klausimais.

Dėkojame, kad pasirinkote mus!